Home Video lajme Superliga mbyll 2010-ën me javën e 16, lamtumirë vitit me shumë ngjarje

Superliga mbyll 2010-ën me javën e 16, lamtumirë vitit me shumë ngjarje

207
0

Mbi të gjitha, bien në sy ndeshjet Dinamo-Vllaznia dhe Skënderbeu-Flamurtari