Bajerni, në Hofenheim për t’u zhbllokuar!

Në mesjavë luhet java e 5-të e Bundesligës. Bavarezët nuk kanë shënuar në tri ndeshjet e fundit Bajerni i Mynihut, kampioni në fuqi i Bundesligës, dhe Shalke 04, që u rendit në vendin e dytë të sezonit të kaluar, kanë pasur vështirësi... Read more →

Primera Divizion, duhen mbrojtur “yjet”

Ndërhyrja ndaj Mesit ka ngjallur debat në Spanjë. Mourinjo kërkon mbrojtje për Kristiano Ronaldon Dëmtimi i Lionel Mesit të dielën ka ringjallur debatin nëse lojtarë të mëdhenj si Mesi apo Kristiano Ronaldo kanë nevojë për mbrojtje... Read more →
1 2 3 4 5