Godelli pa medalje në Botërorin e shtangës

Te gjithe jane mesuar te presin medalje nga peshengritesi peqinas Daniel godelli, por kesaj rradhe me sa duket forma e tij nuk ka qen ne nivelin e duhur. Në Guatemala është duke u zhvilluar prej disa ditësh Kampionati Botëror i Peshëngritjes... Read more →

Daniel Godelli fiton medaljen e bronzit ne Rusi

Daniel Godelli merr medaljen e bronzit në Europianin e Peshëngritjes që po zhvillohet në Kazan të Rusisë. Peshëngritësi shqiptar ngriti 145 kg në stilin e shkëputjes dhe 176 në atë të shtytjes. 19-vjeçari nga Peqini kishte mundësi... Read more →