Si të gatuajmë supë karrote pikante

Si të gatuajmë “Supë karrote pikante” – Receta gatimi për “Supë karrote pikante”. Nxehim në një tenxhere me kapak vajin. Zbusim në të qepën bashkë me hudhrën, specin djegës dhe xhinxherin për rreth... Read more →