Si të gatuajmë “Petulla me kos”

Si të gatuajmë “Petulla me kos” – Receta gatimi për “Petulla me kos”. Në një tas porcelani vendosim vezë, kos, kripë dhe vaj, rrihen mirë dhe shtohet miell i përzier më pak sode. Brumi në këtë rast... Read more →