Shiko ndeshjen Shqiperi – Mali i Zi Live Online

Shikoni ndeshjen e futbollit Shqiperi Mali i Zi live ne internet me koment shqip nga TVSH. Ndeshjen midis Shqiperise dhe Malit te Zi LIVE te dates 10 gusht 2011 e cila do te luhet ne stadiumin e Shkodres Loro Borici ne oren 20:00, do te mund... Read more →