11 shqiptaret qe luajne ne Serie A

Kush jane shqiptaret qe luajne ne kampionatin italian Seie A dhe sa paguhen shqiptaret ne kampionatin italian Numërohen ende me gishta, por gjithsesi edhe aty ka “brumë” kuqezi. Bëhet fjalë për lojtarët shqiptarë që aktivizohen në... Read more →