Si te gatuajme Pice me brokoli dhe suxhuk

Si te gatuajme Pice me brokuli dhe suxhuk – Receta pe Pice me brokoli dhe suxhuk Perberesit -400 gram miell -200 ml ujë -1 / 2 lugë gjelle kripë -15 g maja -1 lugë gjelle vaj ulliri -1 hudhër te njome ( dege ) -400 gram brokoli -200... Read more →