Si të gatuajmë penne me llukanik dhe finok

Si të gatuajmë “Penne me llukanik dhe finok” – Receta gatimi për “Penne me llukanik dhe finok”. Nxehim vajin në një tigan të përshtatshëm dhe skuqim në të llukanikun. Shtojmë hudhrën, specat djegës,... Read more →