Kaseta e Ilir Metes

Në Shqipëri zëvendëskryeministri Ilir Meta reagoi sot duke e quajtur një përgjim të pështirë videon e shfaqur mbrëmë në emisionIN Read more →

Shqiperi Bosnje nis aventura pa Kuzhen (Video)

Ora 1800 e mbremjes se djeshme ka shenuar edhe fillimin zyrtar te aventures se Kombetares se Shqiperise per dy ndeshjet e radhes ndaj Bosnjes me 8 tetor ne Qemal Stafa dhe ndaj Bjellorusise ne Dinamo Stadion te Minskut me 12 tetor. Por ky... Read more →