Home Aktualitet Tatuazh me Sali Berishen!

Tatuazh me Sali Berishen!

429
0

Sali-Berisha-TatuazhAdmirimi kalon kufijte, bejne fytyren e Berishes si tatuazh ne trup.

Pavarësisht dorëheqjes nga drejtimi i Partisë Demokratike, dhe shume shpejt largimi nga politika aktive, për shumë shqiptarë, të rinj dhe të moshuar, Sali Berisha është padiskutim lideri i tyre historik.

Një i ri ka menduar ta përjetësojë në trupin e tij, duke e bërë tatuazh portretin e kryeministrit dhe ish presidentit.

Vetem pak dite me pare, pas humbjes se zgjedhjeve te 23 qershorit, Berisha pranoi humbjen dhe dha doreheqjen nga drejtimi i PD-se, duke bere te derdhin lot para selise blu shume prej simpatizanteve te tij, te te gjitha moshave.