Home Rajoni e Bota Termet ne Itali, te pakten 6 te vdekur dhe 50 te plagosur

Termet ne Itali, te pakten 6 te vdekur dhe 50 te plagosur

404
1

Nje termet i shkalles 5,9 rihter ka goditur sot ne oren 4 te mengjesit Itline. Epiqendra e termetit ka qene prane qytetit te Modenes ne nje qytese qe quhet Finale Emilia.
Termeti eshte ndjere ne e gjithe veriun e italise duke krijuar panik tek banoret. dhe ka zgjatur disa sekonda.termet ne itali

1 COMMENT

Comments are closed.