Tirana feston Vitin e Ri me fishekzjarre e urime

Me urimin tradicional “Nga mot Gëzuar” shqiptarët kanë pritur Vitin e Ri 2011. Pas festimeve ne shtepi apo lokale, qytetaret e Tiranes kane mbushur rruget dhe sheshet ndersa fishekzjarret i kanë dhënë ngjyrën e vërtetë gjallërisë së minutave të ndërrimit të viteve.

Comments are closed.