Home Aktualitet Tirane arrestohet i moshuari i denuar me 12 vite burg

Tirane arrestohet i moshuari i denuar me 12 vite burg

205
0

Ne prangat e policise ra shtetasi Thanas Stavri Mocka 63-vjec lindur ne Vlore dhe banues ne Tirane brbrArrestimi i tij u be pasi Gjykata e rrethit Gjyqesor Shkoder me vendim te dates 13032009 e ka denuar me 12 vjet burg per vepren penale te vjedhjes me ane te mashtrimit ne bashkepunim ne dem te disa personave me pasoja te renda brbrbr


Gazetastart