Home Aktualitet Tirane, nje femer filmohet duke vjedhur nje celular (Video)

Tirane, nje femer filmohet duke vjedhur nje celular (Video)

403
0

vajza vjedh celularin ne tiraneNje femer eshte kapur nga kamerat e sigurise duke vjedhur ne nje dyqan ne Tirane. Hajdutja vjedh celularin shiteses se dyqanit.

Shikoni videon qe ka ndodhur ne Tirane  se si e vjedh celularin kjo vajze pa u turperuar aspak.

Rastet e vjedhjes pa dhunë në dyqanet e konfeksioneve në Tiranë janë shtuar gjatë muajit të fundit. Tashmë kontigjent i hajdutëve janë bërë dhe femrat mbi 25 vjeç. Në këto pamje filmike të regjistruara në një dyqan në qendër të Laprakës dy femra rreth të 30–ve janë futur si kliente për të blerë por pas 6 minutash kanë arritur të grabisin telefonin Samsung Galaxy të njërës prej shitëseve