Home Lajme Sport Topi i Arte 2010:Sneijder kunder Iniestes

Topi i Arte 2010:Sneijder kunder Iniestes

342
0

Sport: Topi i arte tashme eshte kthyer ne nje beteje dhe jo kompeticion.Sneijder eshte favoriti kryesor per te fitur kete cmim  dhe eshte kuotuar me keficentin 2.1 .Duke pare se si do te shkojne ndeshjet e superkupes se Evropes dhe pastaj Superkupa e botes,Hollandezi duket qarte se eshte favoriti kryesor per topin e  arte duke lene shume prapa spanjollin.Gjithsesi beteja eshte e veshtire pasi edhe spanjolli ka fituar dy trofete spanjolle me Barcelonen dhe ishte lojtari vendimtar i Spanjes per fitimin e “Kupes se Botes”

Ne vend te trete ndodhet Xavi i kuotuar me 7.5,pastaj vjen Diego Forlan me koeficentin 8.00 duke lene mbrapa Robbenin e kuotuar me koeficentin 9.00 ./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/topi-i-arte-2010sneijder-kunder-iniestes/