Home Video lajme Transparency International Albania

Transparency International Albania

224
0

Organizata Transparency International i beri thirrje prokurorise shqiptare qe te reagoje kunde korrupsionit. Nje zedhenese e kesaj organizate tha se disa ceshtje gjyqesore per korrupsion po vene ne pikepyetje punen e organeve te drejtesise dhe seriozitetin e angazhimit te tyre per te zbardhur te verteten.