Video Lajm


Shiko Lajmet me te fundit nga top Channel, Balkanweb, ABC News, Ora News, dhe edicionin informativ te Tv Klan…

Lajmet e fundit nga Top Channel…

Lajmet e fundit nga Balkanweb ose news 24

Lajmet e fundit nga Vizion Plus

Edicioni informativ i lajmeve ne TV KLAN. Shtyp PLAY per te filluar

Lajmet e fundit nga Abc News Albania – Shiko Lajmin e fundit nga ABC News Albania

Shiko Lajmer e fundit nga Ora News Live – Ora news Lajmi fundit

Shiko Lajmer e fundit nga RTSH – RADIO TELEVIZIONI PUBLIK SHQIPTAR Lajmi fundit

Shiko Lajmer e fundit nga Alsat M – Alsat M TV Lajmi fundit

Shiko Lajmer e fundit nga A1 REPORT ose Shqiptarja TV – Shqiptarja TV / A1 REPORT Lajmi fundit

Edicioni informativ i lajmeve ne TV KLAN. Shtyp PLAY per te filluar
[jwplayer mediaid=”8383″]