Home Aktualitet Vjedh flamurin shqiptar, prangoset dhe rrihet nga polici (VIDEO)

Vjedh flamurin shqiptar, prangoset dhe rrihet nga polici (VIDEO)

467
0

Nje polic rreh nje djalosh per nje flamur qe tentoi te merrte pa leje ne rruge. Polici rrugor mban djalin deri sa vjen polici i rendit i cili i ve prangat dhe e godet si te ishte nje kriminel.