Home Video lajme Vrasja në Bulqizë, familjarët: Dënim maksimal për autorët

Vrasja në Bulqizë, familjarët: Dënim maksimal për autorët

316
0

Familjare te 49-vjecarit te vrare në qendër të qytetit te Bulqizes nga përplasja e bandave të kromit, i bejne thirrje autoriteteve shteterore te japin denimin e duhur per autoret dhe jo t’i liroje ata. Sipas tyre nje situate e tille eshte krijuar nga papergjgjeshmeria e shtetit, i cili lejon qe banda te tilla te qarkullojne lirshem, duke u marre jeten e njerezve te pafajshem.