Home Lajme Sport Zvicer – Shqiperi ku mund ta shikoj ndeshjen live

Zvicer – Shqiperi ku mund ta shikoj ndeshjen live

370
1

Ndeshjen Zvicer – Shqiperi Live mund ta shikoni ne internet me koment shqip nga supersporti dhe tvsh ne faqen tone www.peqini.com/ndeshje

Zvicer  vs Shqiperi live Live me koment shqip

Shiko Live nga ionterneti ndeshjen midis Zvicres dhe Shqiperise

Shqiperia do te luaj ne stadiumin e Luzernes ku do te jene te pranishem rreth 6000 tifoze kuqe zi shqiptar. Pritet nje ndeshje plot emocione. i urojme nje fitore skuadres tone te zemres!

1 COMMENT

Comments are closed.