Home Lajme Sport Zyrtare:Balotelli kalon tek manchester City per 30 milion euro

Zyrtare:Balotelli kalon tek manchester City per 30 milion euro

256
0

Sport: Tashme eshte zyrtare.Mario Balotelli kalon tek Manchester City per 30 milion euro.Pas shume tratativave dhe ofertave me ne fund ish ylli i sulmit zikalter dhe Bosi i Interit kane pranuar oferten e fundit e miliarderit te “The Citiziens”,e cila eshte plot 30 milione euro.

Marrveshja eshte mbyllur sot pas vizitave mjeksore qe ka bere ish asi i interit,te cilat i kaloi me sukses.Tashme pritet qe te zyrtarizohet edhe fanella e tij e re me klubin anglez./Shqiplajme.com/